Poligrafia Poznań - Copy Point Copy Point Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Janickiego 20b
60-542 Poznań

tel.: 061 841 79 11
fax: 061 841 79 12

Drukarnia cyfrowa, poligrafia Poznań - tylko z Copy Point!

poligrafia poznań - o firmieWśród firm specjalizujących się w druku cyfrowym jesteśmy prawdziwymi liderami. Długo pracowaliśmy nad tym, by nasza oferta była przystosowana do oczekiwań klientów, ale dziś możemy z dumą powiedzieć, że pod względem jakości i szybkości realizacji zamówień trudno znaleźć lepsze rozwiązanie, niż nasza drukarnia cyfrowa. Poznań to rynek wymagający, dlatego cały czasy podnosimy sobie poprzeczkę, poprawiając procedury działania i dystansując konkurencję.

Gwarantujemy satysfakcję

Poligrafia w Poznaniu, czyli druk cyfrowy zarówno mało jak i wielkoformatowy, wymaga odpowiedniego parku maszynowego, który umożliwi realizacje wielu zamówień w krótkim czasie. Mamy na tyle bogate doświadczenie w tej branży, że jesteśmy w stanie dokładnie określić, jakie potrzeby sprzętowe ma nasza drukarnia. Poznań to duże miasto z wieloma firmami, które stale współpracują z punktami usługowymi, których działalność stanowi poligrafia. Poznań to również wielu klientów indywidualnych, którzy zwykle składają zdecydowanie mniejsze zamówienia. W obu przypadkach wymagania dotyczące jakości i szybkości realizacji zamówienia są podobne. Drukarnia Poznań Copy Point jest natomiast doskonale przygotowana, by w każdej sytuacji sprostać oczekiwaniom klientów.


Godny zaufania partner w biznesie

Drukarnia cyfrowa Poznań Copy Point przez lata współpracy z firmami trudniącymi się szeroko pojętym projektowaniem, ugruntowała sobie silną pozycję na rynku. Jesteśmy cenieni przez naszych partnerów przede wszystkim za terminowość realizacji zamówień, a także dogodne warunki współpracy. Zapewniamy darmowy dowóz wydruków oraz umożliwiamy przesyłanie plików drogą internetową. Naszym zadaniem jest taka realizacja zleceń, aby klient nie musiał się nawet zastanawiać, gdzie znajduje się nasza drukarnia! Poznań obsługujemy już na tyle długo, by zawsze zdążyć na czas z dostawą, bez względu na korki i trwające remonty. Terminowość to jeden z naszych największych atutów, dzięki któremu zaufało nam już tak wiele firm – tak tych dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstw.

Serdecznie zapraszamy do współpracy – jeżeli szukacie Państwo połączenia wysokiej jakości z błyskawiczną realizacją, a do tego istotnym kryterium jest cena – nie ma lepszej propozycji, niż nasza drukarnia cyfrowa w Poznaniu.